پنجشنبه 20 مرداد 1401   00:14:06پیام تسلیت معاون وزیر نفت به مناسبت سالگرد ارتحال رهبر کبیر انقلاب اسلامی و یوم الله ۱۵ خرداد

1401/3/14 شنبه

مهدی علی مددی، معاون وزیر در توسعه مدیریت و سرمایه انسانی و رئیس شورای عالی فرهنگی وزارت نفت، با صدور پیامی، سالگرد عروج ملکوتی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و یوم الله پانزدهم خرداد را به عموم همکاران صنعت نفت تسلیت گفت.به نقل از پایگاه اطلاع رسانی معراج، متن پیام رئیس شورای عالی فرهنگی وزارت نفت، به شرح زیر است: 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
«امام خمینی یک حقیقت همیشه زنده است و تا تاریخ زنده است راه و اندیشه ایشان زنده خواهد ماند.» (مقام معظم رهبری)
 
چهاردهم خرداد،  یادآور عروج ملکوتی بزرگ مردی است که نهضتش فریاد رویش بذر ایمان، اعتماد، آزادی و استقلال در ذهن و دل امت اسلام بود.
او با سلوک علمـی و عملی خویش افکار خفته جهان اسلام را بیدار کرد و اندیشه های اسلام ناب را در مسئله حکومت و نظام اسلامی به جهان و جهانیان معرفی کرد.
یوم‌الله ۱۵ خرداد نیز سرآغاز تحقق اراده‌ی مردم این سرزمین در راه مبارزه با استکبار، طاغوت و به ثمرنشستن خواست ملت بزرگ ایران است.
اینجانب سالگرد بزرگداشت رحلت حضرت امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و شهادت یاران ایشان در فاجعه قیام خونین ۱۵ خرداد ۱۳۴۲ را به عموم همکاران صنعت نفت، تسلیت و تعزیت عرض می کنم.
امیدوارم  با پاسداری از آرمان‌های والای امام خمینی و ادامه دادن راه شهدای انقلاب و با پیروی از فرامین مقام معظم رهبری (حفظه الله)، در جهت اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی و سرافرازی و سربلندی ایران عزیز اسلامی بیش از پیش تلاش کنیم.

 
مهدی علی مددی
معاون وزیر در توسعه مدیریت و سرمایه انسانی
و رئیس شورای عالی فرهنگی وزارت نفت 


 
نسخه قابل چاپ
آرشیو

 


 
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت نفت جمهوری اسلامی ایران است.
استفاده از اطلاعات این سایت با ذکر منبع بلامانع است
Best View in IE7, 1024x768