پنجشنبه 20 مرداد 1401   01:44:30تسلیت معاون وزیر نفت در توسعه مدیریت و سرمایه انسانی در پی حادثه متروپل آبادان

1401/3/8 یکشنبه

مهدی علی‌مددی، معاون وزیر نفت در توسعه مدیریت و سرمایه انسانی، طی پیامی درگذشت هم‌وطنان‌مان در حادثه فرو ریختن ساختمان متروپل آبادان را تسلیت گفت.
به گزارش وب‌سایت معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت، متن پیام مهدی علی‌مددی به شرح زیر است:

« حادثه دلخراش فرو ریختن ساختمان متروپل آبادان که منجر به داغدار شدن جمع کثیری از خانواده‌های این شهر و استان مقاوم خوزستان گردید، تمام مردم ایران و علی‌الخصوص خانواده صنعت نفت را متاثر و اندوهگین نمود.

 صنعت نفت ایران که مرهون تلاش‌های بی‌شائبه مردم این دیار است، خود را همدرد و همراه این مردم سخت‌کوش می‌داند. دلیر مردان این صنعت دوشادوش مردم در تسکین آلام این فاجعه می‌کوشند و دل‌های تمام دلسوزان این سرزمین برای خانواده‌های داغدار و مصیبت‌زده می‌تپد.

بررسی علل و عوامل بروز این حادثه دلخراش و برخورد/اقدامات مناسب در راستاي  جلوگيري از  وقوع حوادث مشابه بسيار ضروري است. در این فضای پر از شور و احساس، حفظ وحدت و همکاری و حمایت از دستگاه‌های خدمت‌رسان نظیر: آتش نشانی، هلال احمر و تمامی دست‌اندرکاران ضروری‌ترین اقدام بوده و قطعاً شركت‌هاي نفتي مستقر در آبادان نيز با تمام ظرفيت در كنار عزيزان خواهند بود.

مجددا به خانواده‌های داغدار این حادثه تسلیت عرض نموده و از محضر خداوند متعال برای آن مرحومین مغفرت، برای آسیب‌دیدگان و مجروحین شفا و برای بازماندگان صبر و اجر بر مصیبت خواستارم. »


 
نسخه قابل چاپ
آرشیو

 


 
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت نفت جمهوری اسلامی ایران است.
استفاده از اطلاعات این سایت با ذکر منبع بلامانع است
Best View in IE7, 1024x768