جمعه 18 آذر 1401   06:54:13


طی حکمی از سوی دکتر فرزین مینو:
سرپرست اداره کل تشکیلات، روش‌ها و تعالی سازمانی منصوب شد

1399/10/29 دوشنبه

معاون توسعه مدیریت وسرمایه انسانی وزارت نفت، در حکمی علي غراياق زندي را به عنوان سرپرست اداره کل تشکیلات، روش‌ها و تعالی سازمانی منصوب کرد.
به گزارش وب‌سایت معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت، در حکم دکتر فرزین مینو خطاب به علی غرایاق زندی آمده است:


« با عنایت به تخصص، تجربیات ارزشمند و توانمندي‌هاي جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان "سرپرست اداره كل تشكيلات، روش‌ها و تعالي سازماني" منصوب می‌گردید.
ساماندهي و چابك‌سازي ساختارهاي مجموعه وزارت نفت و شركت‌هاي اصلي و تابعه، به‌روزنمايي نظام‌هاي سازمان‌دهي، طبقه‌بندي و ارزيابي مشاغل  صنعت نفت و بهره‌وري با بهره‌گيري از روش‌هاي نوين مديريت و مهندسي سيستم‌ها و طراحي و تحليل شغل، متناسب‌سازي سازمان‌ها و نظام‌ها با توجه به راهبردها و اولويت‌هاي كلان منابع انساني وزارت نفت، از جمله وظايف آن اداره كل خواهد بود.
برنامه‌ريزي  و اقدام در جهت به‌كارگيري نيروهاي شايسته، متخصص، متعهد و جوان و اتخاذ تدابير و راهبردهاي لازم در جهت بهبود كارايي و اثربخشي فرايندها، نظام‌ها و ساختارهاي مجموعه وزارت نفت و شركت‌هاي اصلي و تابعه درچارچوب سياست‌هاي كلان وزارت نفت از جمله ماموريت‌هاي جنابعالي مي‌باشد.
اميد است در پرتو الطاف الهي شاهد به ثمر رسيدن تلاش‌ها و توفيقات جنابعالي و همكارانتان در انجام وظايف محوله همسو با تحقق اهداف عاليه صنعت نفت باشيم.» 
نسخه قابل چاپ
آرشیو

 


 
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت نفت جمهوری اسلامی ایران است.
استفاده از اطلاعات این سایت با ذکر منبع بلامانع است
Best View in IE7, 1024x768