پنجشنبه 20 مرداد 1401   00:47:45


پاراگراف
از نفت تا سکوهای افتخار

1399/5/25 شنبه

روزهای اولی که وارد صنعت نفت شدم، ورزشکار بودم. به عبارتی 3 سال آخرِ دوران ورزشکاری‌ام را در نفت گذراندم. در آن 3سال رنگ همه مدال‌هایم طلا بود. فعاليت در صنعت نفت و ثبات شغلي، حس امنيت را در من ايجاد كرده بود و به واسطه این حس، شرایط خوبی در تیم ملی داشتم.

 
حسین اوجاقی *- روزهای اولی که وارد صنعت نفت شدم، ورزشکار بودم. به عبارتی 3 سال آخرِ دوران ورزشکاری‌ام را در نفت گذراندم. در آن 3سال رنگ همه مدال‌هایم طلا بود. فعاليت در صنعت نفت و ثبات شغلي، حس امنيت را در من ايجاد كرده بود و به واسطه این حس، شرایط خوبی در تیم ملی داشتم.

 
البته یک بخش ماجرا عناوین انفرادی بود و یک بخش ماجرا هم جایگاه ایران در رنکینگ تیمی. می‌خواهم بگویم نفت برای من از سويي یادآور درخشش در مسابقات انفرادی است و از سويي ديگر تداعی‌کننده جایگاه تیم ملی ایران در پله‌های بالای جدول رنکینگ تیمی.

 
بعد از پايان دوران ورزشكاري، مربی شدم. در همان دوران ابتدایی مربیگری، 3سال نایب قهرمان جهان شدیم و بعد از آن هم نوار قهرمانی تیم ملی ایران در رقابت‌های مختلف ادامه پیدا کرد.

 
پس از آن هم وقتی سرمربیگری تیم ملی را به عهده گرفتم، با تلاش وصف‌ناشدنیِ اعضای تیم‌ملی، قهرمانی‌های متعددی در مسابقات بین‌المللی و جهانی کسب کردیم.

 
در يك كلام، شیرینی قهرمانی‌ها و سکوهای برتر مسابقات، همه این مقام‌ها و مدال‌ها برای من با «نفت» گره خورده است.* رئیس نظارت و ارزیابی عملکرد
  سرمربی تیم ملی ووشو  _________________________________________________________________________________


در صورت تمایل می‌توانید مطالب خود را با عنوان «پاراگراف» به پست الکترونیکی hrmop@mop.ir ارسال کنید.
 
نسخه قابل چاپ
آرشیو

 


 
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت نفت جمهوری اسلامی ایران است.
استفاده از اطلاعات این سایت با ذکر منبع بلامانع است
Best View in IE7, 1024x768