پنجشنبه 6 آذر 1399   10:45:21
از سوی وزیر نفت:
کاهش حداکثری حضور کارکنان صنعت نفت در محل کار ابلاغ شد
کاهش حداکثری حضور کارکنان صنعت نفت در محل کار از تاریخ 99/9/8 تا 99/9/14 از سوی وزیر نفت ابلاغ شد.

نگاهی به اخبار منتخب منابع انسانی وزارت نفت در آبان‌‌ماه
اوج گیری شیوع ویروس کرونا و اعلام تصمیمات و برنامه های جدید در این زمینه، در چند هفته اخیر، حجم قابل توجهی از اخبار کشور را به خود اختصاص داد. تصمیمات اتخاذ شده در خصوص نحوه حضور کارکنان دولت در محل کار نیز از اخبار مرتبط با این موضوع محسوب می‌شود.

توضیحات اداره کل تدوین و هماهنگی مقررات درباره پرداخت فوق‌العاده ایثارگری
اداره کل تدوین و هماهنگی مقررات اداری و استخدامی وزارت نفت، درباره پرداخت فوق‌العاده ایثارگری به فرزندان شهدا و مفاد ماده 51 قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران، توضیحاتی را ارائه داد.

از سوی مدیر کل تدوین و هماهنگی مقررات اداری و استخدامی:طرح جامع مدیریت هوشمند محدودیت‌ها متناسب با وضعیت و روند بیماری کووید19 ابلاغ شد
پیرو بخشنامه شماره 374899 مورخ 27 آبان ماه معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی با موضوع تصمیمات چهل و چهارمین جلسه ستاد ملی مدیریت کرونا در خصوص نحوه فعالیت دستگاه های اجرایی و ادارات مرکز، استان ها و شهرستان ها و در هریک از شرایط سه گانه هشدار از تاریخ اول آذرماه 1399 تا اطلاع ثانوی، طرح جامع مدیریت هوشمند محدودیت ها متناسب با وضعیت و روند بیماری کووید 19 از سوی اداره کل تدوین و هماهنگی مقررات اداری و استخدامی وزارت نفت ابلاغ شد.

آرشیو


 

 
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت نفت جمهوری اسلامی ایران است.
استفاده از اطلاعات این سایت با ذکر منبع بلامانع است
Best View in IE7, 1024x768