آخرین اخبار
1401/3/8 یکشنبه

تسلیت معاون وزیر نفت در توسعه مدیریت و سرمایه انسانی در پی حادثه متروپل آبادان
مهدی علی‌مددی، معاون وزیر نفت در توسعه مدیریت و سرمایه انسانی، طی پیامی درگذشت هم‌وطنان‌مان در حادثه فرو ریختن ساختمان متروپل آبادان را تسلیت گفت.


به گزارش وب‌سایت معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت، متن پیام مهدی علی‌مددی به شرح زیر است:

« حادثه دلخراش فرو ریختن ساختمان متروپل آبادان که منجر به داغدار شدن جمع کثیری از خانواده‌های این شهر و استان مقاوم خوزستان گردید، تمام مردم ایران و علی‌الخصوص خانواده صنعت نفت را متاثر و اندوهگین نمود.

 صنعت نفت ایران که مرهون تلاش‌های بی‌شائبه مردم این دیار است، خود را همدرد و همراه این مردم سخت‌کوش می‌داند. دلیر مردان این صنعت دوشادوش مردم در تسکین آلام این فاجعه می‌کوشند و دل‌های تمام دلسوزان این سرزمین برای خانواده‌های داغدار و مصیبت‌زده می‌تپد.

بررسی علل و عوامل بروز این حادثه دلخراش و برخورد/اقدامات مناسب در راستاي  جلوگيري از  وقوع حوادث مشابه بسيار ضروري است. در این فضای پر از شور و احساس، حفظ وحدت و همکاری و حمایت از دستگاه‌های خدمت‌رسان نظیر: آتش نشانی، هلال احمر و تمامی دست‌اندرکاران ضروری‌ترین اقدام بوده و قطعاً شركت‌هاي نفتي مستقر در آبادان نيز با تمام ظرفيت در كنار عزيزان خواهند بود.

مجددا به خانواده‌های داغدار این حادثه تسلیت عرض نموده و از محضر خداوند متعال برای آن مرحومین مغفرت، برای آسیب‌دیدگان و مجروحین شفا و برای بازماندگان صبر و اجر بر مصیبت خواستارم. »