یکشنبه 10 مرداد 1400   17:31:57


طی حکمی از سوی معاون وزیر نفت در توسعه مدیریت و سرمایه انسانی:
انتصاب سرپرست اداره کل منابع انسانی ستاد وزارت نفت

1400/3/30 یکشنبه

سرپرست اداره کل منابع انسانی ستاد وزارت نفت منصوب شد.به گزارش وب‌سایت معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت، دکتر علی غفاری نژاد با حکم معاون وزیر نفت در توسعه مدیریت و سرمایه انسانی، به عنوان سرپرست اداره کل منابع انسانی ستاد منصوب شد.

در حکم دکتر فرزین مینو خطاب به سرپرست اداره کل منابع انسانی ستاد وزارت نفت آمده است:

با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و تجربیات ارزنده جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان سرپرست اداره کل منابع انسانی ستاد منصوب می‌شوید.
انتظار دارد، با به کارگیری روشها و نظام های بدیع و خلاقانه، استفاده حداکثری از سیستم های اطلاعاتی و فناوری اطلاعات و نیز با برقراری ارتباط و تعامل موثر با سایر ادارات کل حوزه معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی و همچنین مدیریت های توسعه منابع انسانی شرکت های اصلی در ارتقای نظام های موجود، بهبود انگیزه و نشاط نیروی انسانی و تکریم ارباب رجوع و تسهیل و تسریع در انجام فرایندهای اداری گام های موثری بردارید.
از خداوند قادر متعال توفیق جنابعالی را در انجام وظایف و ماموریت های محوله مسالت می نمایم.
با اغتنام از این فرصت از خدمات موثر جناب آقای حسین فهیمی تبار در طی مدت سرپرستی آن اداره کل که منجر به ساماندهی قابل توجهی در فرآیندهای اداری مربوطه گردید، تشکر و قدردانی نموده و تداوم موفقیت ایشان را در انجام وظایف محوله مسألت می نمایم.


 
نسخه قابل چاپ
آرشیو

 


 

 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت نفت جمهوری اسلامی ایران است.
استفاده از اطلاعات این سایت با ذکر منبع بلامانع است
Best View in IE7, 1024x768