جمعه 8 مهر 1401   21:47:56قدردانی کارگروه مطالبات ایثارگران از وزیر نفت و معاون وزیر در توسعه مدیریت و سرمایه انسانی

1401/5/13 پنجشنبه

کارگروه مطالبات ایثارگران طی نامه‌ای از وزیر نفت به‌ دلیل موافقت با به‌کارگیری فرزندان ایثارگر موضوع مرتبط با بخشنامه ۱۴۹۷ قدردانی و تشکر کردند.
به نقل از شانا، در متن نامه این کارگروه خطاب به جواد اوجی، وزیر نفت آمده است:

« با سلام و دعای خیر

طلیه کلام را با نام حضرت عشق آغاز و توفیقات و سلامتی جناب‌عالی را از حضرتشان مسئلت داریم. با احترام وافر، کارگروه مطالبات ایثارگران، به نیابت از جامعه بزرگ ایثارگران صنعت نفت با تاسی از حدیث شریف:

"من لم یشکر المخلوق، لم یشکر الخالق"

بر خود لازم می‌دانیم از اقدام شایسته و انقلابی کم‌نظیر حضرت‌عالی در موافقت با به‌کارگیری فرزندان ایثارگران موضوع بخشنامه به کما رفته ۱۴۹۷ تقدیر و تشکر به عمل آورده و همواره دعای خیرمان بدرقه راهتان خواهد بود.

همچنین از این فرصت بهره جسته تا از اهتمام ویژه آقایان مهدی علی‌مددی، معاون مدیریت منابع و سرمایه انسانی و سید شریف حسینی، مشاور وزیر در امور ایثارگران و نیز زیرمجموعه کوشا و ساعی آنان به‌طور ویژه قدردانی کرده و توفیقاتشان را از خداوند منان مسئلت نماییم.

در فرجام نوشتار بسیار مشتاق هستیم تا اعضای کارگروه به همراه معاون منابع انسانی و مشاور وزیر در امور ایثارگران به نمایندگی از طرف جامعه ایثارگران در نشستی که مقرر می‌نمایید جهت تشکر و قدردانی محضر شریفتان حضور یابیم.» 
نسخه قابل چاپ
آرشیو

 


 
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت نفت جمهوری اسلامی ایران است.
استفاده از اطلاعات این سایت با ذکر منبع بلامانع است
Best View in IE7, 1024x768