دوشنبه 11 اسفند 1399   22:59:26

شرایط به‌کارگیری کارکنان مدت موقت صنعت نفت به صورت قرارداد مدت معین اعلام شد:
فرصت یک‌ساله برای ارائه مدرک زبان انگلیسی پس از امضای قرارداد مدت معین

1399/12/5 سه‌شنبه

به دنبال بررسی نتایج آزمون آنلاین کارکنان قراردادی مدت موقت، شرایط به‌کارگیری کارمندان مذکور به صورت قرارداد مدت معین اعلام شد.

به گزارش وب‌سایت معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت، آن دسته از کارکنان واجد شرایط به‌کارگیری به عنوان قرارداد مدت معین، در صورت عدم کسب نمره کافی در بخش زبان (آزمون آنلاین)، پس از امضای قرارداد جدید، برای ارائه مدرک معتبر زبان انگلیسی فرصت خواهند داشت.

بر این اساس، کارکنان قراردادی مدت موقت واجد شرایط، در صورت کسب امتیاز لازم در بخش‌های توانمندی شناختی و تأئید سلامت روان (با توجه به امتیاز ارزیابی روانشناختی)، مراحل بعدی (آزمون کامپیوتر و مصاحبه تخصصی) را جهت امضای قرارداد به صورت مدت معین طی می‌کنند.
واجدین شرایط در صورت طی موفقیت‌آمیز مراحل یادشده، بر اساس اعلام نیاز شرکت‌ها در سمت‌های بلاتصدی به عنوان کارمند قرارداد مدت معین به‌کار‌گیری خواهند شد و چنانچه نمره کافی در بخش زبان انگلیسی را کسب نکرده‌ باشند، در صورت دارا بودن سایر شرایط، پس از امضای قرارداد مدت معین، فرصت یک‌ساله جهت ارائه مدرک معتبر زبان را خواهند داشت.همچنین به دنبال بررسی نتایج کسب شده از سوی شرکت‌کنندگان آزمون آنلاین، آن دسته از کارکنان قراردادی مدت موقت شاغل در مشاغل اصلی - تخصصی که حد نصاب نمره آزمون را کسب کرده‌اند، واجد شرایط افزایش زمان قرارداد به صورت قرارداد مدت موقت سه و پنج ساله خواهند بود. قرارداد این دسته از کارکنان (با توجه به نتایج آزمون آنلاین)، پس از ارائه گواهینامه معتبر کامپیوتر (و در صورت وجود زمان تا سن قانونی بازنشستگی)، به سه و پنج سال افزایش می‌یابد.


لازم به ذکر است، تمام تلاش برگزارکنندگان آزمون، ارزیابی دقیق در جهت عدم تضییع حق همکاران بوده است و کارکنان قراردادی مدت موقت می‌توانند طی چند روز آینده، از طریق شماره شناسایی و کد رهگیری خود، نسبت به مشاهده نتایج آزمون و استعلام وضعیت خویش اقدام کنند.


 
نسخه قابل چاپ

 


 

 
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت نفت جمهوری اسلامی ایران است.
استفاده از اطلاعات این سایت با ذکر منبع بلامانع است
Best View in IE7, 1024x768