پنجشنبه 6 آذر 1399   10:19:42نشست نمایندگان کارکنان رسمی با معاون وزیر نفت برگزار شد

1399/7/29 سه‌شنبه

نمایندگان کارکنان رسمی صنعت نفت، پرسش‌ها و درخواست‌های کارکنان را به نمایندگی از آنان در نشستی با حضور معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت مطرح کردند.
به نقل از شانا، متن اطلاعیه نمایندگان کارکنان صنعت نفت درباره این نشست که در اختیار شانا قرار گرفته، به شرح زیر است:


«به اطلاع کارکنان گرامی صنعت نفت می‌رساند، به دنبال برگزاری نشست‌های نمایندگان کارکنان رسمی با معاون محترم وزیر نفت در توسعه مدیریت و سرمایه انسانی جهت پیگیری مطالبات صنفی، روز یکشنبه (۲۷ مهرماه) نشستی با حضور دکتر فرزین مینو، معاون محترم وزیر، دکتر علی غفاری‌نژاد، رئیس راهبری سیستم جامع نیروی انسانی، علیرضا ترابی، مدیرکل تدوین و هماهنگی مقررات اداری و استخدامی، سیدموسی موسوی، علی زائری، مهدی حیاتی و رضا مختار (نمایندگان کارکنان صنعت نفت) برگزار شد و در زمینه سوالات، درخواست‌ها و پیشنهادهای کارکنان شاغل در مناطق عملیاتی و ستادی، بحث و تبادل نظر صورت گرفت.
معاون محترم وزیر نفت در توسعه مدیریت و سرمایه انسانی در این نشست، با صبوری و سعه‌صدر به استماع موضوع‌های مطرح شده ازسوی کارکنان از جمله افزایش مبلغ وام کارکنان، نحوه اختصاص شایستگی، بررسی تعدیل مدرک تحصیلی کارکنان و... پرداخت و از پیشنهاد ادامه نشست‌ها تا زمان حصول نتیجه، استقبال کرد.» 
نسخه قابل چاپ
آرشیو

 


 

 
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت نفت جمهوری اسلامی ایران است.
استفاده از اطلاعات این سایت با ذکر منبع بلامانع است
Best View in IE7, 1024x768