خبر وسط صفحه
1396/11/10 سه‌شنبه

از 5 تا 15 بهمن انجام می گیرد؛
اطلاعیه ثبت‌نام هشتمین جشنواره پژوهش و فناوری وزارت نفت
هشتمین دوره جشنواره پژوهش و فناوری وزارت نفت، با هدف تجلیل از برترین‌های این حوزه و تشویق برای بکارگیری هر چه بیشتر علم، فناوری و تولید ثروت در صنعت نفت دانش بنیان، اسفند ماه سال جاری برگزار خواهد شد.
به گزارش معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی، به منظور تسریع در فرآیند جمع‌آوری مدارک و همچنین تدقیق هرچه بیشتر در فرآیند انتخاب برترین‌ها، برای اولین بار ثبت نام و ارائه مستندات متقاضیان شرکت در این جشنواره  به جز حوزه علوم انسانی، فقط از طریق دسترسی اینترنتی به سامانه جامع فناوری ارتباطات و اطلاعات وزارت نفت انجام خواهد شد.

این سامانه به عنوان بخشی از سامانه جامع فناوری اطلاعات و ارتباطات وزارت نفت برای کلیه شاغلین رسمی، مدت معین و مدت موقت صنعت نفت به نشانی
http://portal.nioc.ir  قابل رویت است و فیلدهای اطلاعاتی و زیر بخش‌های مربوطه صرفا از طریق اینترنت قابل رویت بوده و درصورت اتصال از طریق اینترانت به سامانه، مشاهده بخش‌های داخلی آن مقدور نخواهد بود.

در بخش علوم انسانی خواهشمند است متقاضیان واجد شرایط، ضمن مطالعه دقیق شرایط مندرج در دستورالعمل های جشنواره مرتبط با علوم انسانی، مدارک و مستندات لازم را تکمیل و به نماینده مربوطه خود جهت ارسال به مدیریت آموزش، برنامه‌ریزی نیروی انسانی و تحول اداری تحویل دهند.

گفتنی است، مراسم هشتمین دوره جشنواره پژوهش و فناوری وزارت نفت در تاریخ 8 اسفند ماه در عسلویه برگزار خواهد شد.