English site
دوشنبه 27 خرداد 1398   03:15:05
|           RSS
1398/3/18 شنبه
برخی می‌خواهند نفت را زمین بزنند
وزیر نفت گفت: برخی می‌خواهند نفت را زمین بزنند و اگر نفت را زمین بزنند کشور را زمین زده‌اند، زیرا بخش مهمی از کشور به نفت وابسته است. اگر بتوانند نفت را زمین بزنند برایشان اتفاق خوبی افتاده است و اکنون عده‌ای با به‌کارگیری بعضی رسانه‌ها بر این اساس عمل می‌کنند، البته ما نیز در حد توان خود پاسخ می‌دهیم اما آتش توپخانه آنها شدید است.
1398/3/11 شنبه
وزیر نفت اولویت برنامه های اقتصاد مقاومتی در سال 98 را ابلاغ کرد
وزیرنفت، اولویت برنامه های اقتصاد مقاومتی صنعت نفت در سال جاری را به مدیران چهار شرکت و معاونت امور مهندسی، پژوهش و فناوری برای اجرا ابلاغ کرد.
1398/3/8 چهارشنبه
وزارت نفت از دو نماینده مجلس به دلیل افترا و نشر اکاذیب شکایت کرد
وزارت نفت از هدایت‌الله خادمی و ابوالفضل ابوترابی، دو تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی به دلیل افترا و نشر اکاذیب شکایت کرد.
1398/3/1 چهارشنبه
پروژه‌های عظیم گازرسانی از اقدام‌های بسیار ارزنده دولت تدبیر و امید است
رئیس‌جمهوری در آیین افتتاح و آغاز عملیات اجرایی ۱۱۹ طرح گازی در استان آذربایجان غربی، گازرسانی شهری و روستایی را در زمره عملکردهای عظیم دولت تدبیر و امید عنوان کرد.
1398/2/13 جمعه
منافع ایران در اوپک به خطر بیفتد، ایران آن را بی‌پاسخ نمی‌گذارد
وزیر نفت گفت: ایران در اوپک به دلیل منافعش عضو است و اگر اعضایی از اوپک بخواهند ایران را تهدید و گرفتار خطر کنند ایران هم آن را بی‌پاسخ نخواهد گذاشت.
1398/2/11 چهارشنبه
صفر کردن صادرات نفت ایران خیالی واهی است
وزیر نفت با بیان اینکه بازار نفت را با بیانیه نمی‌شود اداره کرد و آنچه تعیین‌کننده است، تولید واقعی نفتی است که در بازار عرضه می‌شود، گفت: صفر کردن صادرات نفت ایران گرچه آرزوی آمریکایی‌هاست، اما خیالی واهی است.
1398/2/11 چهارشنبه
پوشش شبکه گازرسانی کشور تا 3 سال آینده به ۱۰۰ درصد می‌رسد
مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران گفت: ایران نخستین کشور دنیا خواهد بود که ظرف سه سال آینده به پوشش شبکه گازرسانی ۱۰۰ درصدی دست می‌یابد.
1398/2/4 چهارشنبه
آمریکا و هم‌پیمانانش با سیاسی کردن نفت اشتباه بزرگی مرتکب شدند
وزیر نفت با تاکید بر اینکه آمریکا و هم‌پیمانانش با سیاسی کردن نفت و استفاده از نفت به‌عنوان سلاح اشتباه بزرگی مرتکب شدند، گفت: رویای آمریکا برای به صفر رساندن صادرات نفت ایران به یاری خدا هرگز تعبیر نمی‌شود.
1398/2/2 دوشنبه
اولویت وزارت نفت مبارزه با فساد و شناسایی افراد فاسد است
وزیر نفت بر حمایت همه جانبه از بازرسی وزارت نفت تاکید کرد و گفت: اولویت از نظر من مبارزه با فساد است و شناختن کسانی است که اقدام به فساد می کنند.
1398/1/25 يكشنبه
آمریکا فشار بر ایران را زیاد کند بازار نفت فوق‌العاده شکننده می‌شود
وزیر نفت وضع بازار نفت را شکننده عنوان کرد و گفت: اگر آمریکا بخواهد فشار را بر ایران اضافه کند، بازار نفت به طور غیرقابل پیش‌بینی شکننده‌تر خواهد شد.
1398/1/24 شنبه
ازهیچ کمکی دریغ نمی‌کنم
وزیر نفت در سفری دو روزه به استان خوزستان از نزدیک روند خدمت رسانی صنعت نفت به مردم سیل زده و بسیج امکانات برای کمک به مدیریت بحران استان را بررسی کرد.
1398/1/14 چهارشنبه
دستور وزیر نفت براي ادامه كمك رساني به مناطق سيل زده
وزیر نفت با ابلاغ دستور جدیدی به مدیران شرکت های اصلی و شرکت های زیر مجموعه در مناطق درگیر سیل، ضمن ابراز همدردی با آسیب دیدگان، بر تداوم حفظ آمادگی کامل و کمک رسانی به هم وطنان برای کاهش آسیب های سیل تاکید کرد.
1397/12/29 چهارشنبه
ما مکلف به حفاظت از منافع ملی مان هستیم
وزیر نفت در پیامی ضمن گرامیداشت شصت‌وهشتمین سالگرد ملی شدن نفت، سال نو و زادروز امیرالمومنین تاکید کرد: در بلندای تاریخ، ایران هرگز در برابر هجوم بیگانه خم نشد مگر مواقعی که در درون دست در دست هم نداشتیم.
1397/12/26 يكشنبه
پالایشگاه فازهای ۱۳ و ۲۲ تا ۲۴ پارس جنوبی افتتاح شد
پالایشگاه های فازهای ۱۳و ۲۲، 23 و۲۴ میدان گازی پارس جنوبی به ارزش 11 میلیارد دلار با حضور رئیس جمهوری به صورت رسمی افتتاح شد.
1397/12/18 شنبه
فشارها را تحمل می‌کنیم تا آسیبی به ملت ایران نرسد
وزیر نفت با بیان اینکه امروز نوک پیکان حمله آمریکا به سمت صنعت نفت ایران است، گفت: من و همکارانم در وزارت نفت در این شرایط فشارها را تحمل می‌کنیم تا آسیبی به ملت ایران نرسد.
1397/12/8 چهارشنبه
ایران آماده افزایش صادرات گاز به ارمنستان است
رئیس جمهوری گفت: ایران آماده همکاری برای افزایش صادرات گاز به کشور ارمنستان است.
1397/12/6 دوشنبه
شایستگی و توانمندی ملاک اصلی انتخاب مدیران زن در صنعت نفت است
وزیر نفت، صنعت نفت را پیشرو در انتصاب مدیران زن عنوان کرد و گفت: انتخاب مدیران زن در سال‌های اخیر در صنعت نفت بر اساس توانمندی و شایستگی آنها انجام گرفته است و اگر در این سمت‌ها قرار نمی گرفتند در حق‌شان بی انصافی کرده بودیم.
1397/11/29 دوشنبه
ایران صادرکننده بنزین شد
با بهره برداری از مگا پروژه های پالایشی کشور در بندرعباس و افزایش تولید فراورده های نفتی بیشتر از نیاز داخلی، ایران آماده صادرات بنزین شد.
1397/11/16 سه‌شنبه
دستاوردهای صنعت نفت 4 دهه پس از انقلاب اسلامی
وزیر نفت مهم‌ترین دستاوردهای صنعت نفت در ۴۰ سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران را تشریح کرد و گفت: عملکرد صنعت نفت در چند بخش باوجود همه فشارهایی که به ما در این سال‌ها وارد شده، درخشان و قابل عرضه به جهان و مردم است.
1397/11/16 سه‌شنبه
تولید بنزین کشور به مرز ۱۰۵ میلیون لیتر در روز رسید
از ابتدای بهمن ماه تاکنون، به‌طور میانگین روزانه ۱۰۵ میلیون لیتر بنزین در کشور تولید شده است.
12345678910...>>>
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 121951


کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت نفت جمهوری اسلامی ایران می باشد.
Best View 1024x768