پنجشنبه 28 تير 1397   12:04:54برگزاری 5 دوره خودآموز اینترنتی از سوی سازمان بهره‌ وری آسیایی

1395/1/28 شنبه

سازمان بهره وری آسیایی در راستای انجام رسالت خود در زمینه نهادینه سازی فرهنگ بهره وری، 5 دوره خودآموز اینترنتی در حوزه بهره وری سبز و ابزارها و تکنیک های بهره وری برگزار می کند.


به گزارش معاونت توسعه سرمایه انسانی و مدیریت، 5 دوره خودآموز اینترنتی در حوزه بهره وری سبز (شامل 3 دوره) و 2 دوره خودآموز اینترنتی در حوزه ابزارها و تکنیک های بهره وری (مقدماتی و پیشرفته) از سوی سازمان بهره وری آسیایی (APO) برگزار می شود.

زمان برگزاری سه دوره ی اینترنتی خودآموز در حوزه بهره وری سبز با موضوعات "هزینه یابی جریان مواد"، "تأثیر تغییرات اقلیمی و انطباق پذیری با آن" و "بهره وری سبز و نظام مدیریت محیط زیست" از تاریخ ۱۲ خرداد تا ۱۰ آبان ۱۳۹۵ اعلام شده است.

همچنین 2 دوره خودآموز اینترنتی در حوزه ابزارها و تکنیک های بهره وری (مقدماتی و پیشرفته) نیز از ۱۲ اردیبهشت تا ۹ مهر ۱۳۹۵ از سوی این سازمان برگزار می شود.

تسلط کامل به زبان انگلیسی و کسب حداقل ۷۰ درصد نمره آزمون پایانی برای دریافت گواهینامه اینترنتی APO به عنوان شرایط شرکت‌کنندگان در این دوره های آموزشی رایگان اعلام شده است.

علاقه مندان به حضور در این دوره می توانند پس از مراجعه به درگاه اینترنتی سازمان بهره وری آسیایی به نشانی www.apo-elearning.org و مطالعه اطلاعیه دوره های اعلام شده در حوزه بهره وری سبز با کدهای 16-IN-06-GE-TRC-A-3, 16-IN-06-GE-TRC-A-4, 16-IN-06-GE-TRC-A-5 و دوره های مورد نظر در حوزه ابزارها و تکنیک های بهره وری با کدهای 16-IN-06-GE-TRC-A-1 و 16-IN-06-GE-TRC-A-2 نسبت به ثبت نام و تکمیل فرم های مربوطه اقدام کنند.

یادآوری می شود این دوره ها به صورت رایگان بوده و پس از کسب حد نصاب نمره در آزمون پایانی، گواهی اتمام دوره به صورت اینترنتی و مستقیما از سوی APO صادر می شود.

- دوره های مربوط به "بهره وری سبز":
1- دوره
"هزینه یابی جریان مواد"
2- دوره
"تاثیر تغییرات اقلیمی و انطباق سازی با آن"
3- دوره
"بهره وری سبز و نظام مدیریت محیط زیست"

- دوره های مربوط به "ابزارها و تکنیک های بهره وری":
1- دوره مقدماتی
2-
دوره پیشرفته

آرشیو اخبار
نسخه قابل چاپخانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (mopguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما